Veřejná sbírka pro
Fond ohrožených dětí

FOD logo

I letos pokračujeme ve sbírce pro Klokánek

Pozdrav od Ježíška již druhým rokem pořádá veřejnou sbírku pro Fond ohrožených dětí, který provozuje síť 15 zařízení Klokánek po celé České republice. Po úspěchu loňské sbírky, kdy jsme díky vám mohli předat dětem z Klokánku rovných 100 000 Kč, máme letos mnohem vyšší cíl.

Organizaci Fond ohrožených dětí chceme v lednu 2021 předat částku blížící se k půl milionu korun, která bude složená z vašich příspěvků a z části letošního výtěžku z prodeje pohlednic od Ježíška.

Budeme rádi, pokud i vy přispějete k dosažení tohoto cíle při nákupu pohledu.

Předem děkuji za váš příspěvek do sbírky pro zařízení Klokánek. Vaše peníze budou využity pro děti v Klokánku na jejich každodenní potřeby. Děkuji, že nám pomáháte.
Bez srdečných lidí, jako jste vy, bychom nemohli nikdy fungovat.
Hanka Kupková
Hanka Kupková
předsedkyně Fondu ohrožených dětí
ředitelka Klokánku v Hostivicích
Prague
Veřejná sbírka probíhá pod dohledem Magistrátu hl. m. Prahy

Ježíškovu sbírku sice kontroluje pražský magistrát, ale nebojte se, vaše pomoc se dostane do zařízení Klokánek po celé České republice.

Zobrazit Osvědčení o konání veřejné sbírky

Výtěžek loňské sbírky pro Fond ohrožených dětí putoval do zařízení Klokánek po celé České republice, kde byl využit pro zajištění potřeb dětí. “Příspěvky od sponzorů i veřejnosti nás drží nad vodou, financování ze strany státu je nedostatečné,” doplňuje k letošní sbírce předsedkyně organizace Hanka Kupková.

“Oceňujeme proto tuto aktivitu i ambiciózní cíl, který si tvůrci nastavili. Příspěvky veřejnosti jsou pro nás ve světle pandemie o to důležitější, protože náklady na provoz se v době pandemie znatelně zvýšily,” dodává Kupková, která se sama nakazila koronavirem od opuštěných dětí, jež zachraňovala.