• Domů
  • Finanční příspěvek pro Fond ohrožených dětí

Finanční příspěvek pro Fond ohrožených dětí

FOD logo

Sbírka pro Klokánek
Téměř 9 tisíc z vás přispělo Fondu ohrožených dětí.
Do Klokánků posíláme 445 611 Kč.
Děkujeme!

Pozdrav od Ježíška již pátým rokem uspořádal veřejnou sbírku pro Fond ohrožených dětí, který provozuje síť 15 zařízení Klokánek po celé České republice. V roce 2023 se podařilo získat 445 611 Kč od více než 8 600 zákazníků. Částku jsme s potěšením předali předsedkyni Fondu paní Hance Kupkové.

Předem děkuji za váš příspěvek do sbírky pro zařízení Klokánek. Vaše peníze budou využity pro děti v Klokánku na jejich každodenní potřeby. Děkuji, že nám pomáháte. Bez srdečných lidí, jako jste vy, bychom nemohli nikdy fungovat.
Hanka Kupková
Hanka Kupková
předsedkyně Fondu ohrožených dětí
ředitelka Klokánku v Hostivicích

Výtěžek loňské sbírky pro Fond ohrožených dětí putoval do zařízení Klokánek po celé České republice, kde byl využit pro zajištění potřeb dětí. „Příspěvky od sponzorů i veřejnosti nás drží nad vodou, financování ze strany státu je pouze ve výši 60 % nutných nákladů,” doplňuje k letošní sbírce předsedkyně organizace Hanka Kupková.

„Oceňujeme proto tuto aktivitu i ambiciózní cíl, který si tvůrci nastavili. Příspěvky veřejnosti jsou pro nás ve světle energetické krize o to důležitější, protože náklady na provoz se v posledním roce znatelně zvýšily,” dodává Kupková.

S Fondem ohrožených dětí spolupracujeme již pátým rokem. Díky sbírce jsme v minulém roce mohli předat dětem z Klokánku 445 611 Kč. Spolupráci plánujeme i do následujících let a budeme se snažit získanou částku opět navýšit.
Dominik Dědiček
jednatel společnosti Pozdrav od Ježíška s.r.o.

Darovací smlouva potvrzující předání daru Fondu ohrožení dětí je k nahlédnutí ZDE

Prague
Veřejná sbírka probíhá pod dohledem Magistrátu hl. m. Prahy

Ježíškovu sbírku sice kontroluje pražský magistrát, ale nebojte se, vaše pomoc se dostane do zařízení Klokánek po celé České republice.

Zobrazit Osvědčení o konání veřejné sbírky