• Domů
  • Finanční příspěvek pro Fond ohrožených dětí

Finanční příspěvek pro Fond ohrožených dětí

FOD logo

Sbírka pro Klokánek
Více než 9 tisíc z vás přispělo Fondu ohrožených dětí.
Do Klokánků posíláme 450 000 Kč.
Děkujeme!

Pozdrav od Ježíška již čtvrtým rokem uspořádal veřejnou sbírku pro Fond ohrožených dětí, který provozuje síť 15 zařízení Klokánek po celé České republice. V roce 2022 se podařilo získat 414 059 Kč od 9 014 zákazníků. Pozdrav od Ježíška s.r.o. se jako každý rok přidává k podpoře Klokánků a ze zisku z prodeje pohlednic dorovná částku na rovných 450 000 Kč.

Předem děkuji za váš příspěvek do sbírky pro zařízení Klokánek. Vaše peníze budou využity pro děti v Klokánku na jejich každodenní potřeby. Děkuji, že nám pomáháte. Bez srdečných lidí, jako jste vy, bychom nemohli nikdy fungovat.
Hanka Kupková
Hanka Kupková
předsedkyně Fondu ohrožených dětí
ředitelka Klokánku v Hostivicích

Výtěžek loňské sbírky pro Fond ohrožených dětí putoval do zařízení Klokánek po celé České republice, kde byl využit pro zajištění potřeb dětí. „Příspěvky od sponzorů i veřejnosti nás drží nad vodou, financování ze strany státu je pouze ve výši 60 % nutných nákladů,” doplňuje k letošní sbírce předsedkyně organizace Hanka Kupková.

„Oceňujeme proto tuto aktivitu i ambiciózní cíl, který si tvůrci nastavili. Příspěvky veřejnosti jsou pro nás ve světle energetické krize o to důležitější, protože náklady na provoz se v posledním roce znatelně zvýšily a stát na to reagoval valorizací státního příspěvku v lednu 2023, kdy státní příspěvek zvýšil o 10 %,” dodává Kupková.

S Fondem ohrožených dětí spolupracujeme již čtvrtým rokem. Díky sbírce jsme v minulém roce mohli předat dětem z Klokánku 450 000 Kč. Spolupráci plánujeme i do následujících let a budeme se snažit získanou částku opět navýšit.
Dominik Dědiček
jednatel společnosti Pozdrav od Ježíška s.r.o.

Darovací smlouva potvrzující předání daru Fondu ohrožení dětí je k nahlédnutí ZDE

Darovací smlouva o příspěvku od společnosti Pozdrav od Ježíška s.r.o. najdete ZDE

Prague
Veřejná sbírka probíhá pod dohledem Magistrátu hl. m. Prahy

Ježíškovu sbírku sice kontroluje pražský magistrát, ale nebojte se, vaše pomoc se dostane do zařízení Klokánek po celé České republice.

Zobrazit Osvědčení o konání veřejné sbírky