• Domů
  • Finanční příspěvek pro Fond ohrožených dětí

Finanční příspěvek pro Fond ohrožených dětí

FOD logo

Sbírka pro Klokánek
Téměř 14 tisíc z vás přispělo Fondu ohrožených dětí.
Do Klokánků posíláme 700 000 Kč.
Děkujeme!

Pozdrav od Ježíška již třetím rokem uspořádal veřejnou sbírku pro Fond ohrožených dětí, který provozuje síť 15 zařízení Klokánek po celé České republice. V roce 2021 se podařilo získat 654 661 Kč od téměř 14 tisíc zákazníků. Pozdrav od Ježíška s.r.o. se jako každý rok přidává k podpoře Klokánků a ze zisku z prodeje pohlednic dorovná částku na rovných 700 000 Kč.

Předem děkuji za váš příspěvek do sbírky pro zařízení Klokánek. Vaše peníze budou využity pro děti v Klokánku na jejich každodenní potřeby. Děkuji, že nám pomáháte. Bez srdečných lidí, jako jste vy, bychom nemohli nikdy fungovat.
Hanka Kupková
Hanka Kupková
předsedkyně Fondu ohrožených dětí
ředitelka Klokánku v Hostivicích

Výtěžek loňské sbírky pro Fond ohrožených dětí putoval do zařízení Klokánek po celé České republice, kde byl využit pro zajištění potřeb dětí. „Příspěvky od sponzorů i veřejnosti nás drží nad vodou, financování ze strany státu je nedostatečné,” doplňuje k letošní sbírce předsedkyně organizace Hanka Kupková.

„Oceňujeme proto tuto aktivitu i ambiciózní cíl, který si tvůrci nastavili. Příspěvky veřejnosti jsou pro nás ve světle pandemie o to důležitější, protože náklady na provoz se v době pandemie znatelně zvýšily,” dodává Kupková.

S Fondem ohrožených dětí spolupracujeme již třetím rokem. Po minulém roce, kdy jsme dětem z Klokánku předali 550 000 Kč, jsme si nasadili laťku velmi vysoko a snažili se o rovný milion korun. Tento cíl se nám sice naplnit nepodařilo, i přesto nás těší, že můžeme Fondu ohrožených dětí předat 700 000 Kč. Spolupráci plánujeme i do následujících let a budeme se snažit získanou částku opět navýšit.
Dominik Dědiček
jednatel společnosti Pozdrav od Ježíška s.r.o.

Darovací smlouva potvrzující předání daru Fondu ohrožení dětí je k nahlédnutí ZDE

Darovací smlouva o příspěvku od společnosti Pozdrav od Ježíška s.r.o. najdete ZDE

Prague
Veřejná sbírka probíhá pod dohledem Magistrátu hl. m. Prahy

Ježíškovu sbírku sice kontroluje pražský magistrát, ale nebojte se, vaše pomoc se dostane do zařízení Klokánek po celé České republice.

Zobrazit Osvědčení o konání veřejné sbírky